X
تبليغات

تصویر ثابت

لوستر امروزی اتاق خواب
loading...
YourAds Here YourAds Here

مرجع مقالات رسمی روشنایی

بازدید : 19
سه شنبه 19 فروردين 1399 زمان : 11:20

معمولاً موسسات ساخت لوستر به اندازۀ کافی زنجیر به لوستر متصل می‌نمایند، البته چنانچه سقف شما کوتاه باشد می بایست تنی چند از رینگ های زنجیر را از آن غیروابسته فرمایید. با استعمال از یک انبردست و یا این که دم باریک می‌توانید به رینگ ها تابی بدهید و آن را از رینگ های دیگر غیر وابسته فرمایید. اعتنا داشته باشید بعداز نادر کردن رینگ ها بایستی مجدداً سیم برقی که از بین زنجیرها عبور کرده بود را از فی مابین زنجیرها عبور دهید.

جدیدترین مدل لوستر

نکته:سیم لوستر بایستی از در بین زنجیرها عبور داده شود.آن‌گاه می بایست زنگوله متصل به لوستر با به سقف چفت نمایید تا سیم ها و رخنه‌ و قلاب در سقف معین نباشند.در صورتی‌که لوستر شما نیز دارنده حباب،لاله و یا این که شید میباشد بعداز نصب چراغ ها میتوانید آنها را روی شاخه ها قرار دهید.

متصل کردن سیم های برق:
برای اتصال سیم ها بایستی از ترمینال برق استعمال فرمائید. در‌صورتی‌که کلید شما دوپل میباشد به یک ترمینال سه تایی نیاز دارید و در‌صورتی‌که کلید شما تک پل میباشد یک ترمینال دوتایی کافی میباشد. در کلیدهای دوپل سه سیم در سقف مشاهده می‌کنید که ۲ تای آن ها فاز(برق دار) و دیگری نول(سوای برق) میباشد. در کلیدهای تک پل نیز دو سیم موجود هست که یکی‌از آنان فاز و دیگری نول میباشد. معمولا سیم های فاز با رنگ قرمز‌رنگ و سیم نول با رنگهای آبی رنگ مشخص و معلوم اند. اما برای تشخیص سیم های فاز (در فیس وصل بودن برق) می اقتدار از فازمتر به کار گرفت. در صورتی تعداد سیم هایی که در بالای لوستر میباشد ۳ تا بود یعنی سیستم لوستر شما دو پل میباشد، که می‌توانید به آسانی به کلیدهای دوپل وصل فرمایید. برای این فعالیت کافی میباشد سیم تک را تحت عنوان نول در حیث بگیرید و سیم جفتی (دو سیم متصل به هم) را فاز در حیث بگیرید. هر سیم فاز لوستر را به یک سیم فاز سقف و تک سیم نول را به تک سیم نول سقف وصل فرمایید. در صورتی لوستر شما ۳ سیم داشت و در سقف شما صرفا ۲ سیم مو جود بود می بایست سیم جفتی لوستر را بعداز برهنه کردن به یکدیگر متصل فرمایید و تحت عنوان فاز در حیث بگیرید و سیم تکی را نیز تحت عنوان سیم نول در حیث داشته باشید و بعد مطابق روند بالا فاز لوستر را به فاز سقف و نول لوستر را نیز به نول سقف متصل فرمایید.
در صورتیکه باطن سقف دو سیم و لوستر سه سیم وجود داشته باشد. در‌این‌صورت‌ سیم جفتی لوستر را به هم متصل کرده و به یک سیم تبدیل میکنیم و آن را فاز در حیث میگیریم. اینک به‌راحتی سیم‌های نول و فاز سقف و لوستر را به یکدیگر متصل میکنیم. بعداز نصب اتصالات نیز بدون شکً می‌بایست با استعمال از چسب هر سیم را به‌چهره جدا عایق‌کاری کنیم و بعد از آن به سراغ وصل کردن جریان برق میرویم.

لوستر امروزی اتاق خواببرخلاف پذیرایی در اتاق خواب نیاز به نور و روشنایی زیاد و تعجب آور وجود ندارد. اینجا مکانی برای استراحت و متانت میباشد و می بایست دارنده روشنایی ملایم و غیر بی واسطه باشد. لوسترهایی که فروغ را به بالا می تابانند برای اتاق خواب مطلوب خیس می‌باشند. در‌این نورپردازی، دور و اطراف به صورت ملایم پر‌نور میباشد و روشنایی آزار دهنده نیست. نصب لوسترهای سنگین با چراغ های زیاد در اتاق پذیرایی ابدا سفارش نمی‌شود.

لوستر امروزی آشپزخانه اپنبرای اینکه فضای آشپزخانه فروغ و روشنایی کافی داشته باشد می بایست از فروغ و روشنایی بدون واسطه استعمال فرمایید. لوسترهای آویز برای تولید نور و روشنایی متمرکز ایده آل می باشند. شعله های بیش تر به معنای رضایت طولانی تر در موقع پخت و پز میباشد. این دور و بر به نور و روشنایی متعددی نیاز دارااست. چنانچه فضای آشپزخانه وسیع میباشد از آویزهای خطی برای نورپردازی به کارگیری فرمایید. این دسته لوسترها جدیدا خیلی طرفدار پیدا نموده است. فراموش نکنید که آشپزخانه های مدرن بخشی از اتاق پذیرایی به اکانت میایند و می بایست هماهنگ با پذیرایی چینش شوند.

لوستر امروزی رویکرد پلکان هاهنگامی کلیه منزل را با لامپ های نوروروشنایی گران قیمت تزئین میکنید نباید راه و روش پلکان ها را نادیده بگیرید. در منزل های دوبلکس با سقف بلند می اقتدار از لوستر ریسه ای برای روش پلکان ها بهره برد. این پباده سازی بسیار لاکچری و دیده نواز میباشد. برای پاگردها و بقیه بخش های منزل نیازی به نصب لوستر وجود ندارد. به جای نورپردازی سقفی در بقیه فضاهای منزل، دیوارکوب ها و آباژورها مورد بهتری میباشند.

به چه شکل لوستر سقفی را نصب کنیم؟ طریقه نصب لوستر سقفی

چینش امروزی با نصب لوستر گران‌قیمت پذیراییاندازه و بعدها لوستر امروزیبرای اینکه دکورا سیون شیک تری داشته باشید می بایست لوستر سقفی را متناسب با متراژ دور و اطراف تعیین فرمائید. در واقع لوسترهای سنگین و بزرگتر برای فضاهای بسیار بزرگتر پباده سازی گردیده اند و مطلوب منزل های کوچک نیستند. در باب لامپ های سقفی و آویزها به طول سقف اعتنا نمائید. طول لوستر نباید در حسن رفت و آمد مزاحمت اسجاد نماید. برای اماکن کوچکتر گونه های لوستر های امروزی که به سقف پیچ میشوند، مطلوب خیس میباشند. بنابراین هم زیبایی و هم نوروفروغ دور و اطراف تامین می‌شود.

نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 0

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  captcha


  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 6
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 2
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 0
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 3
 • بازدید ماه : 14
 • بازدید سال : 121
 • بازدید کلی : 121
 • کدهای اختصاصی